JOEY> Ty si sa zblaznil??
Andy> 4404 obvykle na 84ke a plech ma na sedo.
Andy> 4404 obvykle na 84ke a plech ma na sedo.
Na Florianskom sa pokazil obluk, zevraj sa tam aj cosi vykolajilo. Vsetko v smere von z mesta jazdilo cez Nam. SNP a Spitalsku, sedmicka sa tocila ako sestka.
CeCo
Moj ucitel ma staznost: ked vstupi do vozidla, citi nafajcene po soferovi.
PS1: nemaju nahodou soferi zakazane fajcenie podla zakona?
PS2: musia mat vodici MHD bezp. pasy?