POZOR!!! Na L209 jazdí trombelus spredu označený ako 204!
Tam je to totiz zakazane
(a je fakt podstatne jednoduchsie dat vynimku na prave odbocenie z Mileticky na Trnavsku, nez na spominanej krizovatke) Navyse, potom by si tam mal este jedno velmi debilne lave odbocenie zo Zahradnickej do Jegeho, kde sa pravidelne stoji par minut
COLOR
Predpokladam ze na novy Stary most sa bude dat gumokolom dostat, ale bude to zakazane (okrem sanitiek, nahradnej dopravy etc.) - povedzme ze na zaciatku bude kamera a kazdy IGK ktory si dovoli vstupit na most najde do tyzdna v schranke fotecku plus blocek z pokuty. Som idealista? ?