Reply on: šiška #35535:
Všetci platíme toľko. Ceny lístkov zvyšujú preto, lebo sa neustále zvyšeujú ceny všetkého - inflácia. Najmä teda pohonné hmoty - nafta, plyn, elektrina. Ale súhlasím, že ceny cestovného sú napriek tomu neúmerne vysoké, môžu zato aj neschopní ľudia v "menežmente" DPB
spavam tak, mno, ak mozem tak 8 hodiniek
Bon-Cu
šiška: weru ja ked som bol soplavy tak ece pampersky boli-nie