#3445 COLOR: to preto, lebo ta mapa bola robena, este ked chodili aj x7 aj x17 ... no co d3k0 trosku pomalsie reaguje

To je tou inteligenciou IE - on si prekonvertuje na / a pre neho nie je problem. Docerta aj s nim!
CeCo
Na Olejkarskej davaju zadara cesporiadky z hociktorej zastavky:
Ludia, mozem pouzit foto 15TrM (tych najnovsich) do maleho clanku a buchnut ho do Pravdy (aspon sa to snazit poslat). Kontakt: ceco@centrum.sk - to je najistejsie