dna 10. augusta som cestoval v nocnom spoji 514 s evidencnym cislom 2011. bol to spoj, ktory odchadza z hlavnej stanice o 23 50. na zastavke zlate piesky smerom do vajnor stal na zastavke jeden pan. vodic autobusu toho pana videl, no napriek tomu, ze uz z dialky evidentne vyzeral, ze caka na autobus /zhodou okolnosti som pozeral tym istym smerom/ ani nespomalil. ten cakajuci pan zdvihol na znamenie ruku ked bol autobus asi 15 metrov pred zastavkou. na to konto zacal vodic prudko brzdit / evidentne nesiel predpisanou rychlostou/ a hrubo nadavat. zastal asi 20 metrov za zastavkou. otvoril dvere a vystupil zo svojej kabinky. ked ten pan nastupil, prisiel k nemu a z asi 30-tich centimetrov mu zacal hrubo nadavat a osocovat ho, ze ci nevie poriadne zdvihnut ruku a na znamenie. potom sa spytal, ci ma dva listky na nocny spoj /vsetko krikom/. po zapornej odpovedi ho vodic slovne napadol opat, a svojim agresivnym spravanim ho vyhodil z autobusu. /ja by som mu ti dva listky kludne daroval/. ten pan /ako som si vsimol/ nosil hrube dioptricke okuliare, takze asi preto dal, podla vodica znamenie s nedostatocnym predstihom.
mrzi ma, ze aj taketo situacie sa stanu v dopravnych prostriedkoch a o to viac, ked je hlavnym akterom vodic a odnesie si to nic netusiaci cestujuci, resp. necestujuci. bol by som velmi rad, keby sa tato moja, mozme to nazvat staznost, dostala do spravnych ruk a vyvodili sa z nej dosledky. a myslim, ze by potesilo viacero cestujucich, keby ich vozil po meste vodic, ktory si na nich nevybija svoju agresivitu.
mrzi ma, ze aj taketo situacie sa stanu v dopravnych prostriedkoch a o to viac, ked je hlavnym akterom vodic a odnesie si to nic netusiaci cestujuci, resp. necestujuci. bol by som velmi rad, keby sa tato moja, mozme to nazvat staznost, dostala do spravnych ruk a vyvodili sa z nej dosledky. a myslim, ze by potesilo viacero cestujucich, keby ich vozil po meste vodic, ktory si na nich nevybija svoju agresivitu.
si
Return-Path:
X-Original-To: si@pieskovisko.sk
Delivered-To: si@pieskovisko.sk
Received: from imhd.sk (localhost [127.0.0.1])
by six.pieskovisko.sk (Postfix) with ESMTP id ED545B6ECE
for ; Wed, 11 Aug 2004 13:57:45 +0200 (CEST)
Content-Type: text/plain; charset="windows-1250"
From: "ba.iMHD.sk: Diskusne forum"
To: si
Subject: #33197 Autor: Peter...T
Message-Id:
Date: Wed, 11 Aug 2004 13:57:45 +0200 (CEST)
...samotny mail...
zaujimave polozky su tie ktore nasleduju za keyword Received: ...
[PS: neviem ako to tu spotvori niektore znaky]