ale ja som nemal na mysli ze vozidlo uviazne v zapche a bude meskat, ale ze nastupim na zastavke kde prislusna linka nejazdi, takze tam CP nema, nebudem vedet kolko ma trvat cesta a navyse revizor nebude vedet kde som nastupil lebo ani v pocitaci zastavka nieje...

To uz by som radsej cakal na Godota.
Vladimir
uz neviem kto sa pytal: Pokial ja viem, tak v zmysle platneho prepr. poriadku v BA je pre DPB zavazny casovy udaj na CP. Aj cesta ma trvat 10 min., tak 10 min. listok je tom useku platny, aj keby jazda trvala 2 hodiny.