Beus: S tymto mozem len suhlasit. Predosly moj prispevok bol len taky povzdych, sam dobre viem, ako DP neznasaju, ked sa roztrubi do sveta to, co este nie je iste (a to nielen v BA).
Doktor: Pri spolupraci nadsenca MHD s Dopravnym podnikom nejde len o suche "podla zakona". Je tam aj isty takt, ktory ked sa dodrzi, moze byt tych informacii este viac ako keby sa sa ich dozadoval s odvolavanim sa na informacny zakon.
Vsetkym: Skuste sa niekedy na niektore veci pozriet aj ocami DP.
Doktor: Pri spolupraci nadsenca MHD s Dopravnym podnikom nejde len o suche "podla zakona". Je tam aj isty takt, ktory ked sa dodrzi, moze byt tych informacii este viac ako keby sa sa ich dozadoval s odvolavanim sa na informacny zakon.
Vsetkym: Skuste sa niekedy na niektore veci pozriet aj ocami DP.
Turbo
k tej veci (vlaku) sa nevyjadrujeme preto, lebo zopar ludi z podniku nam tuto informaciu dalo s tym, ze to nebudeme roztrubovat, lebo keby sa to dozvedeli podaktori ludia (taky s istymi pravomocami) ktorym sa to nepaci, tak by mohlo byt zle, lebo dokazali by to urcite posunut do buducnosti, nebodaj zrusit. Ale co sa stalo, to sa stalo. Nieje problem zistit odchody atd. ale ked mi nieco nejaky clovek povie s tym, aby som si to zatial nechal pre seba, tak si to pre seba aj necham. Ako sa to cele sem dostalo je aj pre mna zahadou, co ma ale este viac prekvapuje je to, ako sa to dostalo na inu stranku o doprave, lebo to su ti posledny, ktorym by som ja taku informaciu strcil do ruky (ale chvalim ich, ze to zistili, lebo ten co to povedal mne by to im asi neprezradil).