Mám dobrú správu. Výstavba na Predstaničnom sa múzea dopravy zrejme vôbec nedotkne. Dokazuje to obrázok:
http://www.iprslovakia.sk/slovak/projekty/06.html
Ešte niečo pre COLORa:
http://www.iprslovakia.sk/slovak/projekty/01.html
Ďalšie dva projekty:
Račko:
http://www.iprslovakia.sk/slovak/projekty/02.html
Šancová:
http://www.iprslovakia.sk/slovak/projekty/03.html
http://www.iprslovakia.sk/slovak/projekty/06.html
Ešte niečo pre COLORa:
http://www.iprslovakia.sk/slovak/projekty/01.html
Ďalšie dva projekty:
Račko:
http://www.iprslovakia.sk/slovak/projekty/02.html
Šancová:
http://www.iprslovakia.sk/slovak/projekty/03.html

, vozov tam neuviazlo az tak vela
n
Neviem presne ako je to na E ale na A kopec vozov RDST nema, alebo je nefunkcna, resp. polofunkcna, takze vseobecne hlasenie z dispecingu sa k vodicovi zvycajne dostane az na konecnej ked sa niekoho spyta co to v tej vysielacke pipalo.. 8))