Tak vidite pani,staci si pozrie clanok "metro,metro,metro..." a tam uvidite fotku depa pre metro,pricom pred cca.1mesiacom ste nechceli uverit ked som povedal ze to depo je postavene.

takto by som to vedel aj ja..
CeCo
Skor by som linku A dal cez Patronku do Ruzinova (Letisko) a linku B z Petrzky na Vajnorsku(popr do Race, ak by ma presvedcili
Rusenie intervalov: pozyvam Vas na Patronku o 7:20 rano. Budete prekvapeni, ako sa na 1 m3 zmesti 10 - 20 ludi...