Práve som šiel okolo figara.Škaredá havária kamióna s električkou..Nepríjemná záležitosť.Nechcel by som.Pekné to fakt.Aký debil to mohol vraziť električkou do kamiónu.Čo bol slepí?
- hocikto si preslape par metrov na Postovu.
COLOR
(on uz vie, nechajte to tak