Reply on: P #29269:
V tych vozidlach, v ktorych je doplnkovy predaj, o tom informuje nalepka na kabine vodica. Ale, ak sa nemylim, s doplnkovym predajom v elektrickach sa zacalo az teraz, aj to len skusobne. Casom mozno budu v elektrickach automaty.

J
Ale ako Papyr, tiež ich nemám rád. Keby neboli cestovani by bolo omnoho príjemnejšie.