Musím reagovať na istý kritický príspevok, ktorý síce nebol reagovaný nám, ale čo už. Dotyčný pán načrtol sci-fi scenár, keby nebodal začal v Bratislave platiť systém zastávok na znamenie od 20.00 do 5.00 hod. To by cestujúca verejnosť už naozaj nedokázala pochopiť a podobné akožesťažnosti by sa sem valili v jednom kuse! ?
Pritom stačí iba čítať oznamy, prípadne prepravný (ne)poriadok. A kto nečíta, nech radšej necestuje. ?
Pritom stačí iba čítať oznamy, prípadne prepravný (ne)poriadok. A kto nečíta, nech radšej necestuje. ?
Sarko
Podľa mňa robí neplechu to "nie sú stránky Dopravného podniku Bratislava...". Každý, kto si to aspoň zbežne prečíta alebo vôbec, do pamäti sa podvedome vryje akurát to "DPB"