Co si myslite, ze zvitazi v tendri na elektricky pre BA? Combino si tymto znizilo sance, ja by som uvital Cityrunner-tie su celkom dobre, vyrabaju sa tu kusok vo Viedni. Vektra a Trio, nechcem len preto, ze to ma schody v niektorych castiach.
Vie niekto co je s vodicom?
S499.1023
Inak ťahová výhybka vždy visí aj na tzv. vešiačikoch, čo sú tie krátke lanká, za ktoré visí na nosnej sieti. Ono by tam stačilo nosné lano ale keďže tam ostala nosná sieť ešte od podvesnej výhybyk, tak sa to zavesil na ňu. Ťahové aná bývajú u nesymetrickej výhybky v BA občas aj tri - VRBUSTi si šetria prácu, to nevadí, že sa to potom vykriví...
Tá výhybka vyzerá všeobecne úchvatne - nová výhybka, nový mechanický kríž a medzi tým tie úchvatné sekcie vzor Ohio Brass 1928....
Re #28811 fobust: Už aj ty si urážlivý:-)? A čo by si napísal Ty?
I.