Pozrite si stare masiny na Hl. stanici v BA (21.6. - 27.6.):
http://www.zsr.sk/vystava.pdf
http://www.zsr.sk/vystava.pdf
Ale OK
Skoda ze som ten letak neschmatol hoci sa tam nukali... Kto ide na COFAX nech to zoberie!!!
Pritom nejde o cisla, ale o ludi.
d3k0
Iste problemy su, ale vraj zajtra by to uz malo byt OK