Reply on: Vladimír #28580:
Ešte upresním, že do výkazu sa zapisuje každý príchod alebo odchod S MEŠKANÍM, t.j. riadny príchod a odchod podľa služobného CP sa nezapisuje. Dnes som sa aj dozvedel, že zatiaľ zostali normy po starom, t.j., že v súčasnej chvíli sa ešte prestoje platia, ale vodiči sa vraj nemajú tešiť predčasne, lebo vraj ešte stále sa uvažuje o tom, že v najhoršom pripade sa zaplatenie prestojov odpočíta v ďalšom výplatnom termíne. Viacerí vodiči medzitým avízovali ukončenie pracovného pomeru..
.
Uz dlho som nebol vo Viedni. ?
Vladimír
Re #28577 Kami: Áno, do 1.4.2004 bolo možné (tuším od 1.7.2002) prestávku na obed (nazvime ju takto skrátene) deliť. A tak sa aj delila - na dve min. 15 minútové.