Som zhrozený čo to na nás chystá dopr. podnik. Opäť zvýšenie dopravy.
Vždy sa vyhovárajú, že aj skultúrnia cestovanie.
K tomu len toľko, že keby sa unúval niekto a išiel sa pozriť
na linku č. 59 keď popoludní vychádza na trať (od mäsokobinátu). Mám dojem, že tie autobusy ako prvý krát
vyšli na trať nikto z podniku okrem šoféra nevidel.
Inč by nebolo možné, že po sedadlách je min. pol milimetra
prachu a nie je možné si na to sadnúť (okrem tých čo nasupujú v monterkách. Hrúza. Je to na grcanie!!!
Hlavná vec že platíme. Nech si to vyskúša "pán" riaditeľ
Vždy sa vyhovárajú, že aj skultúrnia cestovanie.
K tomu len toľko, že keby sa unúval niekto a išiel sa pozriť
na linku č. 59 keď popoludní vychádza na trať (od mäsokobinátu). Mám dojem, že tie autobusy ako prvý krát
vyšli na trať nikto z podniku okrem šoféra nevidel.
Inč by nebolo možné, že po sedadlách je min. pol milimetra
prachu a nie je možné si na to sadnúť (okrem tých čo nasupujú v monterkách. Hrúza. Je to na grcanie!!!
Hlavná vec že platíme. Nech si to vyskúša "pán" riaditeľ
fobust
****, hnusna banda idiotov!!! #vomit_DPB&Magistrat# Hlavne Magistrat! MHD stale chatra a to ju este idu zdrazovat! Nech ma neseru!!! Oni chcu naozaj vyhnat aj poslednych ludi z MHD!!! Toto je jasnym dokazom toho. 7200 odmietam zaplatit za rocnu elektricenku! A to aj keby som mal lepsie sluzby ako sucasne!!! Zmrdi!