No takze ak dnes vecer dojde SOLARIS na 4. kolonu, tak ho v noci najskor stretnete na 506(23:50 Hl. st)
Tiez podla dispecera by mal zajtra jazdit:
doobedu na 85/4 (7:32 Technopol, 8:15 Jur. dvor)
poobede na 92/4 (Dolnozemska: 13:50, 16:10)
Tiez podla dispecera by mal zajtra jazdit:
doobedu na 85/4 (7:32 Technopol, 8:15 Jur. dvor)
poobede na 92/4 (Dolnozemska: 13:50, 16:10)
, a to byvam v BA. Priznam sa ze vs. prevadzky som si neobisiel, ale BA, BB, KE, poznam vcelku dobre a raz som bol aj v PO. Ale prekvapilo ma ze v ankete ma KE lepsie skore ako PO, a to je MHD v Kosiciach podla mna este horsia ako v BA. Takze pravda je niekde uprostred, cast ludi klika za svoje domovske mesto a cast ludi sa rozhodne aj pre ine mesto.....
d3k0
JOEY: Ved to je napisane cierne na kremovom na Uvodnej stranke :))) Obchadza sa cez Jesenskeho.
Dietatko: Presne tak, a aby sme mali istotu, ze sa uz nevrati, cestou by cirou nahodou mohol cely primatorsky Solaris padnut do Vahu, pripadne Hronu