Takze dakujem vsetkym za tip a zhrniem si to:
KMB: 1200 KC
3 x listok: 120 na SK usek = 360 KC
3 x miestenka: 60 KC
Spolu 1620 KC
+ dalsia jazda z Prahy pre 3 osoby by vysla uz iba na 420 KC (na KMB by ostalo dost). Dokedy by sme museli zasa ist? Do pol roka?
Hadam so pochopil. ? Nemal som na obej jest ten K2 Sifon, je mi z neho zle. #vomit#
KMB: 1200 KC
3 x listok: 120 na SK usek = 360 KC
3 x miestenka: 60 KC
Spolu 1620 KC
+ dalsia jazda z Prahy pre 3 osoby by vysla uz iba na 420 KC (na KMB by ostalo dost). Dokedy by sme museli zasa ist? Do pol roka?
Hadam so pochopil. ? Nemal som na obej jest ten K2 Sifon, je mi z neho zle. #vomit#
fobust
Na diskusnom fore transport.imhd.sk som to nenasil, ja totiz ledva stiham citat toto forum (napr. co sa preberalo cez vikend neviem, nestihol som si to kuknut)... ? Vsak mi jednoducho napis kolko by to stalo pre tri osoby z Prahy do Bratislavy, pripadne kolko by to bolo aj s kilometrickou bankou, ak by sa kupila (a kolko by na nej ostalo). Nechce sa mi ratat a vy ste v tom taky zabehnuty, ze ratat ani nemusite. ? Fuj, ako mi je zle, nemal som si dat na obed ten K2 Sifon. #vomit# ?