Reply on: COLOR #27028:
nejako vzdy na to zabudam... ? uz su tam aj zmensene
inak, oprav ma, ak sa mylim, ale nepili sme nahodou v martinove po sutazi bawora? aj luck kocmao salingradsky tam bol... mozno si to pletiem s mostom, neviem... v skratke: rad ta uvidim!
Sarko
Že ma tu, či už priamo či nepriamo spomínate, tak mi to len lichotí, vidieť, že vás to ťaží. ? Chalani, čo tak vydiskutovať si to osobne alebo aspoň na mieste, kde zvada vznikla? Je pravda, že som tvrdohlavý, no kto ma pozná osobne, vie, že je to na znesiteľnej úrovni. ?