Reply on: Andy #26988:
Sam si si na to aj odpovedal - "v Skodovke"... ?
To je nieco podobne v mensom vydani.
Ale myslimze to ratanie clovekov na tej akcii tiez malo diery a tych ludi tam bolo viac (aspon v prezenckach urcite, a kedze som bol vnutri medzi nimi, tak si myslim ze aj naozaj) 
ked mi tie nove elektronicke pohony odmietaju na 10-ty pokus na suprave zavret dvere, lebo citia prilisny protitlak, a pocas toho zatvaracieho ceremonialu vzdy este dakto dobehne a napcha sa tam a, cudujsasvete, ono sa to nakoniec este aj zavre...;)
tr3mp
Inak predpokladám, keďže sa začína pomerne seriózne hovorí o rozšírení električkovej siete, že začnú pracovať jednotliví výrobcovia elín a okrem testovacích autobusov sa začnú zjavovať aj testovacie električky. Takže sa môžeme tešiť na pekné fotky Combina vychádzajúceho z tunela, ULFu na Miletičke či vykoľajený Eurotram na výhybke na hlavnej stanici ?