majkl> nema ten bystricky Sor nahodou biely nater a naboku nalepku MHD?? Dnes som jeden taky s bystrickou SPZ videl na ceste z Podbrezovej do BB (ale nezdalo sa ze by bol na nejakej linke MHD)
Inak, priamo od zdroja viem, preco Regina navysiela pravidelne "preco meskali" - dispeceri totiz meskania spojov resp. neplanovane vyluky brali ako samozrejmost a vobec nemali zaujem o tom informovat verejnost. Preto to Regina zrusila...


JOEY
Povedzte mi, ako maju vodici (napr. konkretne elektriciek) sluzby ? Kolko hodin (jazd) urobia za
jenu smenu, kolko zarobia