Reply on: S499.1023 #26936:
Naco menit rozchod? Keby sme mali tolko penazi, tak mozeme rovno stavat metro. A dufam ze nesnivas o kockopsoch, vozidlach tramvaj-vlak... Nasim tratiam chyba udrzba, nie tych smiesnych 43,4 cm na sirke. A to velmi dobre vies, iba chces do mna rypat... ?
Len o tom práve hovorili v rádiu
fobust
Myslim si ze s tymto si starosti robit netreba, uz sa rozplynuli aj sny o zmene rozchodu... Co ma momentalne viac trapi je Filialka. Ale vcera som cital velmi pekny clanok v Bratislavskych novinach od jedneho inziniera, meno som vsak zabudol. Napisal tam naozaj presne ako veci stoja. Ludia si stale tu stanicu predstavuju tak, ze tam bude iba stanica a nic viac, ze tam budu hlucne vlaky, vsade kolajnice a pod. On to svojim clankom vyvratil. Dufam ze aj v tejto oblasti sa najde rozumne riesenie.