BON-CU.Prešov-Ľubotice,to je tá odčlenená časť.Urbanisticky spojená s mestom Prešov a pritom samostatná.Akoby od Nitry odčlenené Horné ale aj Dolné Krškany.Totálna anomália,ktorú naše terajšie zákony dovoluju.
ale neva, dufam, ze aj to raz bude.
KLF
NA STUROVEJ SOM VIDEL NA SKUSOBNEJ JAZDE ZELENY KOSICKY SOLARIS !!! KOSICKA SPZ, VPREDU NA INF. DISPLAYI NAPIS: DOPRAVNY PODNIK MESTA KOSICE, VZADU DPMK !!! SKUSALI HO V ZAKRUTACH NA SAFKU !!!
VIE NIEKTO NIECO BLIZSIE O TEJTO VECI ?!?!?!?!?!