Tak ja som potom madar, sice neviem ani ceknut! Uzavrime tuto temu, narazam len na to ze m nohi nevediaanilen uradny jazyk, ktorym je na uzemi sr slovencina

pretoze aj ked sam Slovakov neuznaval ako samostatny narod, premenil ich za 20 rokov z tlupy analfabetov na moderny europsky narod

si
A nalady vacsinoveho obyvatelstva (aspon co ja poznam) su proti nim velmi zle a situacia sa nezlepsuje, takze moze nastat stav, ze niekomu raz riadne rupne v bedni a zacne sa to tu riesit radikalnym sposobom...