Reply on: S499.1023 #257707:
Tak ale snáď úrad nezodpovedá za to, že si vlastník železničných vozidiel ani nepožiadal o vydanie povolenia. Za to si môžu Rakúšania sami, urobili autonómne rozhodnutie, že si ďalšie vozidlá starších typov nebudú povoľovať na Slovensku. Aj kvôli tomu musia na REX8 cez Marchegg jazdiť obiehacie súpravy z vozňov klasickej stavby. A áno, aj kvôli tomu s niektorými jednotkami nemôžu prísť do Petržalky. Tak museli vymeniť obehy za také vozidlá, ktoré povolenie majú, čo trvalo pár dní, a jazdí sa normálne ďalej.
MatejBA
Ak mas na vyber medzi "jednou po zadku a kriku" vs dieta skoci pod auto ci vlak, co je horsie?
Ako som pisal, nie som za to, aby sa za kazdu blbost bilo dieta - to suhlasim ze je zlyhanie vychovy. Ale obcas nepomoze ani hodinove dohovaranie, a urcite nechceme nikto, aby sa dieta poucilo na svojej chybe neprijemnou "praktickou" cestou (napriklad aby sa popalilo alebo ho nieco zrazilo)