Reply on: samkoh #257324:
Nech sa páči, môžeš pátrať, prečo sa v roku 2009 do toho linkovaného zoznamu pridalo "Pod Zoborom" ako nové ID bez zrušenia ID "Zobor"... Ale ak aj na odbore dopravy ešte sedí pani zlatá čo to zažila, tak ti podľa mňa povie §2 vzdysatotakrobilo
Andrej