Reply on: Solider #257121:
Cez týždeň tam ani predtým neboli dojazdy po Poštovú počas prac dní. Teda od otvorenia Krasňan.
Ak už cez týždeň zrušili dojazdy cez Poštovú, tak to malo byť jednotné celý týždeň, a buď mali cez víkend jazdiť Škodovky alebo mali presunúť kačice do Krasňan.
bobitwo
A tí istý ľudia sa budú rozčuľovať, že keby sa VRT v Bratislave riešila inak, tak sa ušetrí 15 minút, ale to, že v rámci Bratislavy máš miesta, ktoré sú od seba od 6-12km po ceste a cestuješ tam hodinu a viac MHD ich už netrápi. Však MHD jazdí, čo na tom, že keby si tých 6-12km behal do práce a z práce, tak si tam rýchlejšie ako ísť MHD. Ale to je pre nich v poriadku.