Reply on: Solider #257121:
Nevadí, budeme šetriť, nech to stojí, čo to stojí!
Ak už cez týždeň zrušili dojazdy cez Poštovú, tak to malo byť jednotné celý týždeň, a buď mali cez víkend jazdiť Škodovky alebo mali presunúť kačice do Krasňan.
bobitwo
A tí istý ľudia sa budú rozčuľovať, že keby sa VRT v Bratislave riešila inak, tak sa ušetrí 15 minút, ale to, že v rámci Bratislavy máš miesta, ktoré sú od seba od 6-12km po ceste a cestuješ tam hodinu a viac MHD ich už netrápi. Však MHD jazdí, čo na tom, že keby si tých 6-12km behal do práce a z práce, tak si tam rýchlejšie ako ísť MHD. Ale to je pre nich v poriadku.