Reply on: S499.1023 #257082:
Neviem ako on, ale ja som pred Covidom ked som este byval na DD cestoval od zastavky Dlhe Diely na zastavku Tuhovska. V idealnom pripade mi to trvalo MHD (neratam cestu na zastavku a cestu zo zastavky, co pridalo cca 10-15 minut) 55 az 60 minut. Ak som nestihol prestup kludne aj 1:15. Cize ak sa "vsetko pokazilo" cesta aj s pesim presunom mi mohla trvat aj 1:30. A to nehovorim este o tom, ze L4 byvala casto tak plna, ze som od Molecovej casto az po Polus musel stat, co sa mi raz vypomstilo ze som omdlel v elektricke, ked nesla poriadne klima v lete.A teraz ked si zoberiem auto, s nim som bol v praci do 20 az 30 minut, vzdy mam istotu ze sedim, na nikoho sa netlacim, klimu alebo vetranie/vykurovanie mam podla seba, a vdaka Waze viem trasu zoptimalizovat operativne ak je niekde mega pruser.
Joyki