Ak by bolo jasné komunikové a bol jasne nastavený automat, každý normálny človek pochopí o čo ide a zmena nie je radikálna. Ale keď sa to raz za 5 rokov mení, tak skok je veľký, emócie sú negatívne a za tie roky utekajú peniaze, čo sa mohli použiť inde. A bavíme sa o miliónoch.
Ten automat existuje, ale pri dlhodobej inflácii znamená zmenu cenníka každý rok, čo nie je užívateľsky atraktívne a sú spojené výdavky s logistikou. Naposledy sa ceny menili minulý rok v lete, tento rok sa dala pauza.
neviem, čo si predstavuješ pod pojmom "komunistické monštrum", lebo vynikajúca autobusová stanica bola nie tak dávno na opačnej strane cesty, akurát sa z nepochopiteľných dôvodov prestala využívať ... a odvtedy Bratislava nemá žiadnu autobusovú stanicu ....
Podľa môjho názoru centrálna AS je vhodná pre diaľkové spoje, prímestské môžu končiť buď pri zastávkach nosného systému (napr. keď som býval v hoteli v Průhoniciach, tak ma prímestský autobus vyhodil v Prahe na konečnej metra), prípadne v rámci IDS v meste dopĺňať MHD.
A najlepšie mať AS hneď pri centrálnej železničnej stanici, ktorá by bola ideálne pri letisku.
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
gejza