Reply on: Asaus #256540:
fú, petržalská vetva e-3 chodí z Južného mesta po Jungmannovu, ale X3 chodí zo šafka len po Farského. Medzi Farského C a Jungmannovou B je to 620 m= podľa máp cz 9 minút, čo je už celkom dosť. To naozaj sa nedá pri novej Jungmannovej niekde s autobusom otočiť?

Viko
Ale najväčší klenot je podľa mňa vlaková zastávka Veľký Biel, kde sa vystupuje aj priamo na priecestie.