Reply on: S499.1023 #256107:
Aký účel by malo zrušenie ľavého odbočenia zo Žabotovej? Keďže vpravo je električková trať a vlavo nič anilen chodci, tak neviem, čomu by to pomohlo. Naopak by to rozhodne nepomohlo križovatke Karpatská × Dobšinského, ktorá je už aj tak dosť chaotická.
(Skôr by tam mohla byť šípka, voľno v inom čase)
.
ale nerealne a zbytocne.
zakaznik
Zo žabotovej by sa mohlo odbočovať doprava vtedy, keď je zelená aj od stanice doľava. No a vtedy sa električka do auta nemôže zapichnúť, lebo voľno nemôže mať kvôli zelenej od stanice.
Teda by sa to dalo riešiť tak, že zelená zo Žabotovej vľavo by bola spolu s voľno pre električky a zelená zo Žabotovej vpravo vtedy keď je zelená od stanice.