Reply on: Joyki #250037:
Radšej zónovo-relačnú tarifu (než väčšie zóny). Počítanie zón patrí do minulého storočia. No netuším, ako štruktúrovaný je systém IDS BK na to, aby táto zmena mohla prebehnúť pomerne lacno a čo najviac bezpolestne.

samkoh
Asi by bolo dobré urobiť pripomínaciu kampaň ohľadom kúpy CL u vodiča Arrivy, lebo posledné mesiace vidím dosť cestujúcich, ktorí majú buď nereálne požiadavky, alebo zabúdajú na to, že vodič nemá vešteckú guľu...