DPB naozaj setri a nema z coho ludom zaplatit sluzby,tak sa chodia posypovat zastavky systemom hala bala a ked sa precerpa limit odpracovanych hodin ktore stanovil "veduci" tak to nema kto robit,jedine zadarmo..hlavne ze je na platy takych dolezitych person v dpb ako su fotografi a pr manazeri
m@jo
V smere zo Senca 3x obmedzenie na 50 km/h, v smere z Bernolákova 1x 50 km/h a 1x dokonca 10 km/h a v samotnom Bernolákove obmedzenie na 50 km/h.