Ahojte, neviete ci nahodou sa planuje rozsirovat pocet elektronickych tabul s odchodmi liniek na zastavkach v tomto roku a ci tam uz konecne budu zahrnute aj zastavky na AS Nivy? Developer sa na to uplne vy.ral aj ked to bolo v jeho rezii a teda bude to v rukach DPB. Dik
Klepeto
Ale vecne, áno stane sa mi, a nebudem sa tu vyhovárať, že to bola iba symbolika, ktorá mala poukázať akí sú magistrátni úradníci natvrdlí ako tvrdé "i". Len mi prišlo smiešne ako tu má niekto svoj životný cieľ niekoho opravovať ako na nejako diskusnom fóre o gramatike.