Vodič na 605 prišiel z BA do SC, aut.st., pokračuje ako 645, a bez toho, ze by otvoril zadné dvere pre vystupujúcich, tak si otvoril predné a ako prvýopustil vozidlo. Na výzvu, nech otvorí zadné už nepockal, lebo okamžite vystúpil a išiel do trafiky. Tak sme vystúpili cez predné a nastupujuci zatiaľ ďalej čakali v daždi, kým sa vráti, samozrejme bez toho, že by sa ponáhľal.
Arrivaderci
A uz vidim tie reci "to ti zdrazenie o €0,54 tak vadi?" - ano. V kontexte toho, ze sa suska o 2x takej dani z nehnutelnosti, vypalnom na parkovani a celkovom zvyseni cien vsetkeho mi to vadi - ak uz platim rezidencne parkovanie tak usetrim aspon niekde tych 10 eur mesacne a XY minut az hodin.
Apropo to potom DPB dlho nevydrzi ta 2 priecka "najlepsej MHD"