Reply on: Urbanway 2423 #242829:
Ja by som to po kolosalnom prusere so Skodovkami videl skor naopak, aj to malo sol ktore jazdili spriahnu do suprav, inak to da substrat (pravom) celemu DPO vyzrat. Zo strany vedenia nejde o nic ine, nez oddialenie pozornosti.
(a predpokladam ze aj nejake dvere kvoli hluku, chladu/teplu a pod.
). A keď ona, tak čo, hokejbalisti? Alebo čo takto letné športy? Sagan? Hm? A k všeobecnopolitickým veciam sa nebudeme vyjadrovať? A je to cesta do pekla.
3pa3ck3
Aj preto som proti tomu, aby sa tam zobrazovali plánované výluky, ktorých je plný internet pár dní dopredu a sú oznámené aj na papieri vo vitríne.