Reply on: trolejbus6207 #242673:
Ale Ústie nad Lábom sa ulakomilo. U bratislavských by na rozdiel od šalingradských nemuseli ani obracať polaritu.Keď si spomeniem, koľko nelichotivých titulov mi udelil BW, keď som mu vravel, aby tie vozy nekupovali...
ceres
A čo budú v Prahe robiť, keď budú mať na nejakej linke čisto elektrobusy? Tiež ju prečíslujú do samostatného radu?
A v neposlednom rade, ak ide o brnkanie na nostalgickú strunu, ak dobre čítam a počítam, celá história predošlej trolejbusovej dopravy v Prahe trvala 36 rokov a skončila v roku 1972. Linka 119 údajne premáva vo viacmenej tejto trase a s výnimkou nejakých 3 či 4 rokov pod týmto číslom od roku 1966. To je 56 rokov...