Reply on: 810zssk #242418:
Pokial viem nosenie rusok je stale v platnosti, cize bola vymahana iba ulozena povinnost. Soferovi patri pochvala
Ešte že je príležitosť buzerovať za hlúposti, to pôjde výborne, čo?
Akurát že iba 5x denne žiaľ
Joyki
640 dnes pre veľký úspech z decembra opäť premáva až len od 10. hodiny. Výprava 50%-ná.
A nezabúdajme na omikron - pn-niek bude viac než dosť.
Od pondelka mimochodom sa vracajú všetky deti do škôl, a teda aj zrušené vlaky na trate, ale na S55 a S65 nie, načo... = prepchaté vlaky.