Httttt:
"V hlavnom meste Slovenska intenzívne sneženie predovšetkým ráno spôsobilo spomalenie dopravy a meškanie spojov. "Autobusy meškali od päť do pätnásť minút. Jazdilo sa pomalšie a opatrnejšie ako po iné dni," hovorí riaditeľ rezortu prevádzky a techniky dopravného podniku Bronislav Weigl. Ešte väčšie meškanie a odklon od pôvodnej trasy mali bratislavské električky. Spôsobil to zatlačený sneh v jednej výhybke."
Elektricky su zasa najnespolahlivejsie.
Smutne...
"V hlavnom meste Slovenska intenzívne sneženie predovšetkým ráno spôsobilo spomalenie dopravy a meškanie spojov. "Autobusy meškali od päť do pätnásť minút. Jazdilo sa pomalšie a opatrnejšie ako po iné dni," hovorí riaditeľ rezortu prevádzky a techniky dopravného podniku Bronislav Weigl. Ešte väčšie meškanie a odklon od pôvodnej trasy mali bratislavské električky. Spôsobil to zatlačený sneh v jednej výhybke."
Elektricky su zasa najnespolahlivejsie.
Smutne...
Keby to niekomu vadilo, čo tak požičiať si výraz od východných susedov "platforma"? '-) Kedysi sa to vraj používalo aj v SK a podľa slovníka cudzích slov je to zastaralý výraz pre pomenovanie plošiny.
fobust
Videl si co ti Ing. Mikus odpisal na www.bratislava.sk??? Vobec sa nedivim, lebo na mna vytahoval take veci, akoze ma statisticky dokazane ze vo vozidle s obsaditelnostou 100 cestujucich sa priemerne vozi 8 osob. A taketo veci na mna vytahoval, ked som hovoril, ze v spicke linky premavaju preplnene...