Predstanicne namestie som aj ja tak volal. Aj ked skutocne predstanicne namestie je priamo pred stanicou a tiahne sa az ku krizovatke so Sancovou ulicou.
Ta tramvaj na mne nepaci, povazujem ju za skaredu, tazkopadnu. Dufam ze to nikdy nevyrobia na metrovy rozchod. Ten dizaj ne Porsche? Poviem jedno: nepaci sa mi to.
Ta tramvaj na mne nepaci, povazujem ju za skaredu, tazkopadnu. Dufam ze to nikdy nevyrobia na metrovy rozchod. Ten dizaj ne Porsche? Poviem jedno: nepaci sa mi to.

Sarko
http://cool.point.sk/spravy/?clanok=40
http://www.gurmania.sk/trabalka/stalin.htm
Prvý píše o tom, že Stalin má na svedomí azda viac životov ako Hitler, druhý je naopak úplne umiernený.
Re #24155 Vladimír:
S tou päťstovkou to myslím vážne. Hádam by sa našli aj iné bankovky. Ja takisto nemám bankovky najvyššej hodnoty, ale dnes, keď ich otrodoxní zberatelia majú povyraďované z bánk, sa ich cena pohybuje hlboko pod ich pôvodnú hodnotu. Naopak, niektoré vzácne kusy (hlavne výnimočné alebo málokusové série) sa pohybujú v astronomických výškach.