Reply on: Samo Paulini #237350:
Toto je ešte veľmi ďaleká budúcnosť a momentálne nemá zmysel ťahať trať cez územie, kde najbližších 15 - 20 rokov nič nevznikne. Čo sa týka Biskupickej radiály, zvažovala sa aj možnosť trasovať ju po Prístavnej, no nakoniec boli zvolené Mlynské nivy - práve preto, že oblasť východného downtownu je husto zastavaná už teraz (a množstvo ďalších projektov je tam tesne pred začiatkom výstavby) a ide tak o väčšiu prioritu než ťahanie električky do iba potenciálne rozvojových území.P.S. Ak by mala niekde vzniknúť živá štvrť s dostupným bývaním, ideálnym kandidátom je brwonfield po Istrocheme.
Urbanway 2423
#237338
Neviem, či by bolo úplne najlepšie ťahať 53 cez Studenú, pretože to by bola zachádzka aj takých 5 minút. 65 je taký "vymeták východných periférií," takže je logické, že niekde musí mať aj dlhšie závleky. 53 by som nenazval "vymetákom," ale skôr expresom z Vajnor do centra a preto by som jej takúto zachádzku radšej nepridával. Obsluha Studenej nie je najlepšia (hlavne mimo špičky), ale je otázne, či by sa tam napr. 20-minútový interval uživil (aký je tam dopyt?).