Reply on: 3pa3ck3 #237111:
dopravny podnik nema ani vlastnu stranku ani nie je schopny spolupracovat so strankami imhd, ale len musi podla aktualnej modnej vlny len davat informacie na tie *** socialne siete ?(jneocakavam tlaceny oznam, to by teraz ani vestica nedala, ale ocakaval by som aspon nejake polooficialne elektronicke medium dopravneho podniku)
Urbanway 2423
Vďaka za odpovede. Som si hneď hovoril, že ako je to možné, keď koľaj je 0 a trolej 1...