Reply on: IBBI #233822:
Vidim to podobne, mozno nie az tak drasticky. Ale letne prazdniny budu asi uz skratene. Edupage nemoze fungovat do konca juna.
Proste kým tu nenabehne asi armáda a nezačne to prísne kontrolovať tu nič nepomôže. Ľudia sú asi fakt otupení už úplne.
zakaznik
Pri pokladni možno preto nie je rad, lebo múku, drogériu, cestoviny a pod. majú ľudia už doma, takže platenie ide rýchlejšie.
...
A nikto ešte nevysvetlil, v čom sú nákupy tovaru s dlhou alebo nekonečnou dobou spotreby hlúpe alebo neracionálne. Navyše v čase, keď je cenová inflácia rádovo vyššia, než úrok v banke.