Reply on: N/A #230348:
Vodiči, čo majú nástupy okolo 4:45-5:00, nevozia tÝch cestujúcich do noci, ty inteligent.Navyše Samo má pravdu, tie dojazdové služobáky s odchodom 4:30 vozia vodičov veľmi sporadicky až vôbec.
aby tích cestujúcich mal kto voziť az do noci!
Ike
Pre mňa je slniečkar človek, ktorý žije v naivnej predstave o nejakom fungovaní sveta, alebo jeho oblasti, a verí tomu napriek tomu, že je to v praxi nerealizovateľné až utopické. Na jednej strane sú to možno ľudia, ktorí si myslia, že Bratislava môže fungovať bez áut alebo cestnej dopravy, na druhej strane ľudia, ktorí si myslia, že dopravné problémy sa vyriešia stavbou parkovacích miest (samozrejme zadarmo). Vallova parkovacia politika je v princípe triezva streľba niekde do stredu.
A základná dopravná obslužnosť nemá nič spoločné s naivitou. Cestujúci tu nie sú pre vodičov, ale vodiči pre cestujúcich.