Začul som niečo o novej linke v Petržalke. Nevie niekto niečo bližšie?


Mozno by mi pomohlo, keby som bol aspon clenom KPMHaRD a mohol zamavat nejakou bumazkou alebo co, ale kedze nie som...
.
Neviem. Nevidím však do zákulisia, možno ste sa nerozišli práve v najlepšom, ale ak to bol normálny čestný odchod, tak... Ale veď každý sme nejaký.
Keby kazdy prilozil ruku k dielu... ;-)))
galiyosha
Ak ostanem aspon do soboty, urcite sa chystam na Barrandov. Niekde som cital aj o moznosti ist si posledny krat pred otvorenim pozriet dobudovavany usek Cecka -- este je to aktualne alebo je to uz bezpredmetne?
Vopred vdaka!