Reply on: 810zssk #225385:
Hmm nie je Erdberg náhodou iba pre (niektoré) linky do / zo zahraničia? A vnútorné priestory pre cestujúcich sa mi tam zdajú byť menšie ako na Náhradnej ASMN. ? A určite to tam nevyzerá reprezentatívne [vonkajšie priestory - nástupištia].
Mhr1
Rozdiel je vo frekvencii IAD, keď zastávky WT vznikali. Vtedy to možno bol dobrý nápad, ale pri súčasnej frekvencii IAD to nie je dobré ani vo Viedni ani v Bratislave. Keď nie je možný ostrovček, tak potom radšej zastávky brnenského typu. Pri nedávnych rekonštrukciách to začali používať aj v Prahe.