Reply on: zbytočný človek #225143:
J.b na celý Valentín... Ja som ho celý strávil pracovne a ľúbim svoju mzdu

Ale predpokladam ze v niektorych casoch je dost silny prud ASMN - STU. To vsak tiez nie je neriesitelne, lebo ak by nahradna trolejbusova trat viedla po Radlinskeho a Majkovej, tak by zostalo spojenie zachovane 208kou a este dokonca mozno aj kusok zlepsene.
dupe
#225099
#225089
Maju 29T / 30T dva rezimy zatvarania dveri?
- standardny - signalizacia + nasledne zavretie = cca 6 sekund
- zrychleny/nudzovy/vynuteny = okamzite zavretie nezavisle na prekazkach. Napriklad ked niekto umyselne blokuje zavretie dveri, vytrznik a pod? Aktivovane napr. podrzanim tlacidla zatvarania.
Ide mi o to ci taketo privretie je chyba nastavenia, alebo umysel vodica.