- ja si myslim, ze ak tu uz bude bezat vyhladavanie a bude funkcne a podobne, mozno by nebolo od veci oslovit nasich slovenskych mobilnych operatorov... myslim ze az tak blbi nie su, ze by neposkytli sluzbu na ktorej mozu zarobit a nic by ich poriadne nestala (a mohla by to byt zaroven dobra reklama pre stranku:-)))
Papyr
A to mobilne vyhladavanie MHD... to ma cesky Paegas na wape a pre CD, CSAD aj pomocou SMS sluzby. Len nasi operatori su... proste nasi operatori.