Reply on: david1 #218419:
Prečo mi otrieskavaš o hlavu 95, keď nikde neuznávam jej väčší prínos? (Aj keby sa petičníci na hlavu postavili, elina ponúka násobne viac možností.) Mne išlo o to, že hádam sa dá v roku 2016 zrealizovať také riešenie, ktoré prestane cestujúcich odpudzovať a začne ich lákať do novej vetvy nosného systému - aj na úkor abus liniek cez mosty, bez ohľadu na to, aký zúfalý "štandard" máme v iných prestupných uzloch. Výhovorku nikdysatonerobilo fakt neuznávam.
Zas a znova, výraznejšie meškania nežiadam čakať. Môj záujem je len v tom, aby pre pár sekúnd/metrov vodiči neutekali pred svojimi zákazníkmi.
david1
Na Šafku nenadvezovalo na seba nič. To čo sa deje na Farského pri prestupoch máš bežné aj inde. Račianske, Trnavské mýto.... a pod. Meškania máš po celom meste.
Ideál to bude až v roku 2020 keď bude hotová celá trať.