Reply on: MatejBA #218333:
Nerozumiem celkom, na čo sa cestujúcemu zíde info, o koľko sa jeho spoj už omeškal. Myslel som si, že prínosom real-time systémov je ozajstný čas odjazdu a nie kalkulačka... A z technického hľadiska, prečo narúšať jednotnosť s doterajšími LED tabuľami?
(ale to uz vymyslam nieco, co asi ani nebude)
MatejBA
Podla mna by taka digitalna tabula mala byt na kazdej zastavke elektriciek, prestupnych uzloch, zastavkach pri vyznamnych objektoch (ako ZST ci ASMN) a velmi frekventovanych zastavkach
Inak kebyze sa urobia nejake OLED/LED/LCD displeje na zastavky a iba by sa tam premietala uz fungujuca virtualna zastavkova tabula, tak by sa ani nemusel velmi vymyslat novy a drahy system